icon

KeepVid

3.1.3.3 için Android

3.8

38

YouTube, Vimeo, LiveLeak gibi sitelerden videolar indirin

3.8M

Bu uygulamayı oyla

KeepVid; YouTube, Dailymotion, Vimeo ve diğer video sitelerinden rahat ve hızlı bir şekilde video indirmeye yarayan basit bir uygulamadır. Her bir video yerel bellekte saklanır, bu sayede internet bağlantısına gerek kalmadan videolarınızı çevrimdışı oynatabilirsiniz.

Video indirmek için kullanımınıza sunulmuş çeşitli seçenekler vardır. Aradığınız siteye erişmek için ana sekmeden dilediğiniz butona tıklayın. Buradan direkt olarak YouTube, Vimeo, Vine, SoundCloud, Instagram, GameVideo, Tumblr veya LiveLeak sitesinde oturum açarsınız. Diğer ve daha basit bir seçenek ise belirli bir videonun linkini kopyalayıp direkt olarak KeepVid’e yapıştırmaktır.

Video indirmede kalite seçenekleri oldukça fazladır; fakat bu tamamen videoya bağlıdır. Eğer bir video 1080p çözünürlükte ise bu videoyu 720p, 480p veya 320p çözünürlerinde de indirebilirsiniz. Eğer istediğiniz sadece bir ses dosyasıysa videoları MP3 formatında da indirebilirsiniz; bunun yanı sıra, KeepVid - Video Downloader ile yüksek kalitede indirmeler yapabilir ve böylece en iyi şekilde videonuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu aracın en ilginç fonksiyonlarından biri ise videolarınızı alt yazılarıyla birlikte indirebilmenizdir; böylece, her iki öğeyi de indirmek için farklı araçlara ihtiyaç duymadan kendi dilinizde içeriği görüntüleyebilirsiniz. Artı, bir işlemin sona ermesini beklemeden dilediğiniz kadar video seçerek toplu halde indirebilirsiniz. Öyle ki, favori her bir videonuzu tek tek indirmek zorunda kalmadan tek bir tıkla oynatma listesi olarak indirebilirsiniz.

KeepVid, hemen hemen aynı özellikleri taşıması ve çok benzer ara yüzü ile büyük Snaptube'i anımsatan tam özellikli bir video indirme uygulamasıdır.
Erika Okumura tarafından
Uptodown X